Nedeľa, 19.05.2024

Foto a video

V menu " Foto a video " sú prezentované všetky diania okolo nás vo Foto a Video záznamoch, ktoré sa udiali v okruhu našej rodiny, známych a dobrých priateľov. Niektoré sú niečím vynímočné a nezapadajú do pozornosti celej verejnosti, preto tieto sú chránené pred ďalším prezeraním heslom. Ak ste moji dôverní známi, napíšte mi, a ja Vám pošlem heslo pre vstup na túto stránku.

Šport a zábava

Táto stránka Vám zobrazí minulosť a súčasnosť nedeľného " Priateľského ? " fútbalu, ktorý sa datuje so začiatkom roku 1985. Záznamy existujú až od roku 1995. Vďaka ich archivácii Vám ich teraz môžem ponúknuť v upravenej forme na mojej vebovej stránke.


HDRI fotografia

High Dynamic Range Imaging / zobrazenie vysokého dynamického rozsahu. Všetky moje  fotografie okolo tohto textu sú zložené z 5 snímok RAW po 1 EV. Touto technológiou je možno získať lepšie uloženie kontrastu, farieb a detaily snímku. Sú čitateľnejšie v takých miestach, v ktorých pri bežnej fotografii s jednou expozíciou sú väčšinou len tmavé, alebo svetlé plochy. Aplikované na fotografiu vľavo dole, je dobre čitateľný detail pod strechou domu, čo nie je možné dosiahnuť spolu s dobrou kresbou slnečnej oblohy. Na  prvom snímku vľavo hore je krásna podvečerná scenéria západu slnka Kamenného mlyna na jeseň. Napriek silne presvetlenej oblohe sú vidieť detaily zelene v popredí. Fototgrafia pod textom sú stromy z oblasti Mýta pod Ďumbierom, kde som sa snažil rovnako zmäkčiť všetky hlboké tiene. Všetky tieto fotografie sú nakoniec upravené SW pre dosiahnutie väčšieho HDRI, Photomatix Pro 6.1.1.. Väčšie rozlíšenie HDR snímok v HDRI galérii vo FOTO & VIDEO.

Vítajte na stránke Foto a Video

pripravil som pre Vás niekoľko Foto a Video, ktoré zachycujú udalosti z okruhu našej rodiny, známych a dobrých priateľov. Niektoré sú niečím vynímočné a nezapadajú do pozornosti celej verejnosti, preto tieto v Privat Foto sú chránené pred ďalším prezeraním heslom. Ak ste moji dôverne známi, napíšte mi, a ja Vám pošlem heslo pre vstup na túto stránku.

 

 

 

prajem Vám príjemnú zábavu ich prezeraním ...